Dorthe Tronier

Pressekonsulent

Press Consultant
Dorthe Tronier
Mobile: (+45) 2613 2862
Email: mail@dorthetronier.dk

Annette Max Hansen

Producent

Producer
Annette Max Hansen
Mobile: (+45) 2244 9086
Email: annette@hamletscenen.dk

Lasse Svarre Christiansen

Produktionsleder

Production Manager
Lasse Svarre Christiansen
Mobile: (+45) 2210 6975
Email: lasse@hamletscenen.dk

Mia Møller Larsen

Salgs- og marketingansvarlig

Sales and Marketing Manager
Mia Møller Larsen
Office: (+45) 4922 6977
Email: mia@hamletscenen.dk

Kristina Ahm

Marketingkoordinator

Marketing Coordinator

Office: (+45) 4922 6977
Email:

kristina@hamletscenen.dk

Pernille Petersen

Administrativ medarbejder og HR koordinator

Administrative Assistant and HR Coordinator
Pernille Petersen
Office: (+45) 4921 6979
Email: pernille@hamletscenen.dk

Signe Kristensen

Ansvarlig for Administration og Forretningsudvikling

Administrator and Head of Business Development
Signe Kristensen
Office: (+45) 4922 6976
Email: signe@hamletscenen.dk

Lars Romann Engel

Teaterdirektør og Kunstnerisk leder

CEO and Artistic Director
Lars Romann Engel.
Office: (+45) 4922 6978
Email: lars@hamletscenen.dk

X